0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Wiecie,
jest taki ruch, jakby religia,
który nazywa się: raelianizm.

Ruch ten został założony przez Pana Claude Vorilhon’a, Francuza, który mówi, że dwukrotnie spotykał się z obcą cywilizacją.

Według Jego relacji:
- Obcy nazwali Go Raelem i Prorokiem Proroków. „Rael” znaczy: „światło Boga”, a tłumacząc precyzyjniej „światło Elohim”, albo dokładniej „ten, który przynosi światło Elohim” albo „Ambasador Elohim”, ponieważ będzie pan naszym ambasadorem na Ziemi i my przybędziemy oficjalnie jedynie do pana ambasady. RAEL może być przetłumaczone prościej jako „wysłannik”.
- Jego pisma – nazwano „Książką, która mówi prawdę”.
- Obcy wyjaśnili mu, że są rasą, która stworzyła naszą rasę, czyli naszymi Stwórcami, a słowo „Elohim” zostało błędnie przetłumaczone w Biblii na „Bóg” (w liczbie pojedynczej), podczas gdy oznacza ono „Bogowie” (w liczbie mnogiej).
- Pan JHWH (JAKOBY) spotkał się z Panem Raelem i dokładnie wyjaśnił mu sens niektórych fragmentów Biblii Rzymskokatolickiej. Między innymi pada teza, że każdy cud biblijny był efektem ukrytego działania super-technologii naszych Stwórców.
- Podczas drugiej tury objawień, Pan Rael, według jego relacji, został zabrany do raju, który okazał się być inną planetą w kosmosie, obsługiwaną i strzeżoną przez bardzo zaawansowane technologie i komputery.
- Jaki jest opis raju w jego „Książce, która mówi prawdę”? Mogę tylko powiedzieć, że logiczny. (A wiecie, kto jest królem logiki???)
- Wszystkie Pisma Pana Raela można potraktować jako zarys pewnej filozofii, która jednak budzi bardzo poważne zastrzeżenia moralne i etyczne.
- Rael twierdzi też, że Stwórcy wyprzedzają nas technologicznie o ok. 25 tyś. lat.
I TUTAJ KROPkA

Jeśli chcecie się sami przekonać, co to za nowa moda, jak mawiali Faryzeusze o naukach Jezusa, to czytacie na własną odpowiedzialność i zalecam, aby dzieci nie miały do tego dostępu.

Książkę Pana Raela można ściągnąć stąd:
http://www.rael.org/
.

A może po prostu przeczytajcie tylko moje podsumowanie „Książki, która mówi prawdę” (wtf?!!!) Oto link:

DRUZGOCĄCE PODSUMOWANIE PISM PANA RAELA