0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Witam.

Ostatnio przeczytałem artykuł na Wirtualnej Polsce, pod tytułem: Potwór z Niemiec! Mordował dzieci, żeby pod tym adresem.

Artykuł ten był długi, podobnie, jak długi był film na temat niejakiego pana Piczuszkina (- rosyjska wersja potwora z Niemiec), który widziałem ostatnio w telewizji.

Powstają też książki na temat takich ludzi i mało brakuje, a będą do nich dołączane nawet jakieś upominki. W książkach tych każde morderstwo jest z wielką pasją i w wielkich szczegółach opisane.

Rodzi się zatem w mojej głowie pytanie, które postanowiłem pod rzeczonym artykułem na Wp umieścić jako komentarz. Oto ten komentarz:

Przemek
Witam. Nazywam się Przemysław Śruba. Jestem niezależnym twórcą literackim. Moje prace kosztują 4, 3 zł i jedna za darmo. Mam nadzieję, że kiedyś powstanie równie długi artykuł na mój temat, skoro takiemu psowi poświęcacie kilka stron. Ale... tutaj niespodzianka. Nie będę się ocierał genitaliami o krzyż, ani niczego profanował. Czy mam jakieś szanse, aby zaistnieć?

No i otrzymałem różne ciekawe odpowiedzi, z których 2 tutaj publikuję:

uman
@Przemek^Chłopie! Już zaistniałeś! Załóż jakiiegoś blooga i zaprezentuj swoje prace - jeśli będą coś warte to zapłacimy za nie (ocieractwo genitaliami o krzyż odpada) normalne pieniądze: 40, a nawet 400zł! Kto wie czy za lat kilka nie będziesz brylował na salonach warszawki i wtedy twoje wczesne dokonania będą warte fortunę. Mi Bóg poskąpił niestety talentu artystycznego ale dał techniczny (mogę na podstawie dowolnego naboju pistoletowego dorobić do niego broń, i to automatyczną, z tłumikiem dźwięku, którego nie powstydziłby się grom). Niestety za cholerę nie idzie tego sprzedać, a tym samym zarobić, na wolnym rynku bo posadzą na długie lata (popatrzę sobie, potrzymam i chowam w głębie przepastne).
Cejrowski (później ten komentarz zniknął z winy administratorów portalu Wp)
Musisz zrobić kupę na placu Zbawiciela.
ktoś (później ten komentarz zniknął z winy administratorów portalu Wp)
Te, literat, a nie pisze się czasem "psu", a nie "psowi" ?

Na koniec chciałbym powiedzieć, że celowo napisałem „psowi” a nie „psu”, bo „psu” mi się kojarzy z psem, a „psowi” mi się kojarzy z człowiekiem-psem. Poza tym słowo „radio” też się kiedyś nie odmieniało…

(Ostatecznie otrzymałem 77 kciuków w górę i 22 kciuki w dół, przy czym te w dół były za użycie słowa „psowi”).